top of page

WJNWJ

NWJ

U JACY

GRANIECKI

DISCO NOIR

Czy Ty już zamówiłeś swój indyividualny krążek na stronie asfalt.com ? Link oczywiście klikasz i jesteś.

Zastanawiający jest fakt bynajmniej dla mnie zwykłego słuchacza -przeanalizujmy razem tak więc wspólnych numerów tego duetu nie mieliśmy okazji usłyszeć. Podobno miał ukazać się krążek widmo, nigdy nie ujrzał światła dziennego lub to tylko złudzenie, fatamorgana i już niebawem powstanie takie COLABO ? 

Możliwa jest również opcja, następującego kalibru owa współpraca odkryje nową twarz wspieraną przez te wytwórnie, lub chłopaki skrywają sekret do samego końca ? Tego nie jesteśmy w stanie jednoznacznie powiedzieć zostaje nam tylko lista pytań i domniewań, na które tylko czas zdoła nam odpowiedzieć.

Zrzut ekranu 2020-04-3 o 23.17.57.png

TED-EF // MELODIA SIR - MICH PRESENTE

Jak widzimy na obrazku, najnowszy album pt. #DISCO NOIR - ukaże się na początku czerwca, więc mamy jeszcze chwilę aby podjąć słuszną decyzję. 

hehe troszkę sam jestem w szoku, wytwórnia WIELKIE JOŁ // WJNWJ ? PLNY od jakiegoś czasu zaczeła wydawać przez zaprzyjaźnioną wytwórnię również rodzimego Muzyka baao Absolwenta Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec, a dokładniej O.S.T.R.(ego) właściciela Asfalt Records. 

Zastanawiałem się jakiś czas temu -

Co tak naprawdę skłoniło Tą dwójkę raperów do wspólnej współpracy, skoro w ówczesnym rynku muzycznym posiadają jedne z lepszych wyników patrząc tylko i wyłącznie z perspektywy sprzedaży płyt, nie wspominając o odzieży.

Zrzut ekranu 2020-04-3 o 22.55.48.png
PLATFORMY 
stream=ingowe

Platforma od której zacznę jako pierwszej to, aplikacja

YouTube Music.

Okres próbny, bodajże trwający około 3 miesięcy uważam za zakończony - Zapytacie pewnie z jakim skutkiem, jak moje wrażenia ? 

Odpowiedź jest, myślę większemu odbiorcy znany spodobała mi się z kilku powodów. Po pierwsze wszystko płynnie chodzi, brak przypadkowych zacięć w trakcie seansu, fajny prosty interfejs i najważniejsze moi drodzy -  

Tutaj jest nowe miejsce bitew, potyczek wykonawców, artystów muzycznych pytasz dlaczego ? 

HAHHA LICZNIK SUBSKRYBCJI ZOSTAŁ WYZEROWANY. TAK WIĘC, oprócz rankingu na YouTube.com bardzo ważne jest aby zostać nominowanym do prestiżowych nagród np. Fryderyki które wygrał ostatnimi czasy "dyrektor" SOKÓŁ. 

Jak zauważyliście skaczemy po różnych tematach w tym artykule postaram się przybliżyć moje odczucia, doznania, funkcjonalnośćalee także praktyczność tego typu aplikacji, które na pazur stały się naszym nieodzownym elementem przestrzeni muzycznej w sieci.

Skupię się, na dwóch aplikacjach z racji korzystania z nich naprawdę po prostu na codzień. Będę mógł wtedy bez ściemy opisać co jem w tych apkach, co zwróciło moją uwagę, a co wyrzucam do kosza na śmiecie.

Zrzut ekranu 2020-04-4 o 14.45.01.png
Zrzut ekranu 2020-04-3 o 17.22.13.png

"wycinki z gazet, na dwa ostatnie dziesięciolecia" cytaty TEDE

Zrzut ekranu 2020-04-4 o 14.53.58.png

Przechodząc do prezentacji drugiej Apki w naszym artykule odnośnie funkcjonalności i działania aplikacji muzycznych przeznaczonych do streaming-u przed wami Spotify.

Możecie zauważyć na górze ilustracji jedną z wycinek, które przygotowałem. Załapaliście się "całkiem przypadkiem" na pół-darmową reklamę z chorobą XXI wieku - COVID-19.

Zrzut ekranu 2020-04-4 o 14.54.57.png
Zrzut ekranu 2020-04-6 o 21.59.51.png

Jak już wcześniej wspomniałem osobiście bardziej preferuję na ten moment konkurencyjną aplikację ale chciałbym zaznaczyć kilka rzeczy, które są funkcjonalne, kreatywne lub wnoszą coś ciekawego dla słuchacza jeśli Ów słuchacz patrzy szerszym okiem na muzykę właśnie z perspektywy analiz. 

Zrzut ekranu 2020-04-6 o 22.00.41.png
Zrzut ekranu 2020-04-6 o 22.06.50.png

Let's go tym akcentem wprowadzającym zacznę dyskusję, jestem osobą, która muzykę traktuje dość poważnie i chciałbym korzystając z takich aplikacji aby nie były to tylko proste odtwarzacze muzyczne, ale aby może w troszeczkę większym stopniu koncentrowały się na wyznaczaniu nurtu i aktualnych trendów - nie tylko przez pryzmat wyświetleń lecz o opinię słuchaczy. 

Według mnie pomysł, który urzekły moją osobę to ranking artystów, porównanie ich pracy - minut które dany użytkownik poświecił swojemu artyście. Niestety lub stety taki pomysł mogliśmy zobaczyć na koniec roku, to w gruncie rzeczy było dla mnie najciekawsze co wymyślił zespół Spotify. Nie będę tutaj się rozczulał nad tematem "TOP TYGODNIA" "TOP GLOBAL" gdyż każdy użytkownik takich programów głównie wchodzi tam dla konkretnego artysty, może pora troszeczkę urozmaicić te odtwarzacze aby użytkownicy premium oprócz możliwości odsłuchu muzyki bez reklam także offline dostali coś co będzie analizą dokonań danego Muzyka.

Zrzut ekranu 2020-04-6 o 22.06.03.png
bottom of page