top of page

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

WJNWJ

NWJ

U JACY

GRANIECKI

DISCO NOIR

TED-EF // MELODIA SIR - MICH PRESENTE

OBRAZEK Z CLIPU 

#BENGERALLERT

BRODAGGACIO prod.

SIR MICH //

BALKONOWE PERYFERIE ZE ZNAJOMKAMI - czyli TEDE rozwiązuje Numer Raza ? 

Siemaneczko, zaczynając kolejny artykuł powitaniem które możecie kojarzyć - krótko mówiąc Willkomen Polnische show-biznes.

W dzisiejszych rozważaniach podejmiemy próbę analizy rozważania konfliktu który wystąpił miedzy wspomnianymi w nagłówku raperami. dotarłem do tego nagrania, upublicznionego na jednym z serwisów platformy #YouTube oraz na łamach portalu "popkiler" tu dzież pozwolę sobie przytoczyć screena, myślę że co nie co przybliży nas do zaistniałej sytuacji.

Zrzut ekranu 2020-05-22 o 03.26.40.png
Możesz mnie wyzywać, ubliżać - mnie to nie rusza ! 
TEDE REPOSTE

link do całości wywiadu jak zawsze [ klik TU ]

O co chodzi w tym całym zamieszaniu, kto zawinił ? Kto mówi prawdę ? A kto niestety jak zazwyczaj bywa próbuje się wybić na zaistniałej sytuacji ? 

Przechodząc do meritum wszyscy wiemy, że Jacek nie jest mega Święty i zdarzało mu się uczestniczyć w dziwnych przypadkach, lecz zdajemy sobie  również sprawę z takiej kwestii biorąc pod uwagę całokształt jego twórczości, że to raczej nie w stylu TEDE aby samemu podbijać sobie słupki oglądalności skoro jest to artysta plasujący się w czołówce gry obok Palucha, Dongóralesko czy O.S.T.R. Idąc tym tropem na pierwszy rzut oka widać, że raper "numer Raz" chciałby troszeczkę zabłysnąć i wyciąga brudy z przed lat na co Tede szybko udziela komentarza wrzucając krótkiego VLOGA. { link }  

Oczywiście całe to zamieszanie jest subiektywnie rzecz biorąc "Śmieszne" ale słuchacze przyzwyczaili się do tego typu promocji bo przecież w Polsce RAPERZY CZĘSTO GĘSTO nie potrafią zrobie dobrej promocji marketingowej przed nadchodzącym krążkiem z powodów już sam nie wiem - a zapomniałem brakuje marketingowców myślących którzy umiejętnie czytają rynek oraz mają podejście do nowych trendów które w branży IT zmieniają się z każdym dniem. Istnieje jeszcze jedna opcja to nie są stany i "raperzy" zamiast zapłacić wynagrodzenie komu trzeba szukają łatwych środków i robią to w sposób który słuchacza przyprawia o potocznie mówiąc "guma Leci" czyli Śmiech na sali.

Nie pozostaje nic innego jak obejrzeć video, sprostowanie całej sytuacji przez Jacka myślę, że to wam sprawi więcej uśmiechu na twarzy niż moje dalsze tłumaczenie ;)

Zrzut ekranu 2020-05-22 o 04.07.27.png

BALKONOWE REFLEKSJE - TEDE głośno o :

Zrzut ekranu 2020-05-22 o 04.26.29.png

INFORMACJACH W TV I JEGO PRZYGODZIE NA STUDIACH DZIENNIKARSKICH

Zrzut ekranu 2020-05-22 o 04.25.44.png

Kolejnym artykułem rodem prawie jak z piekła, z tego względu że chyba nawet sam Jacek nie spodziewał się że jego VLOGI poświęcone teraźniejszej sytuacji w naszym kraju wzbudzą, aż takie zainteresowanie ze strony czytelników, tak więc zaczynajmy nasz reportaż opierający się na tym VIDEO. [ LINK ]

Próbowałem znaleść informacje na jakiej uczeni studiował dziennikarstwo artysta Jacek Graniecki pseudonim Tede lecz jedyne co znalazłem to była informacja, że ich nie skończył. oczywiście jest to info nie potwierdzone przez zródło w postaci Jacka, więc proszę nie mieć pretensji jeśli będzie to fake info jednym co mogę powiedzieć od siebie to dobrze że ta nauka skończyła się na tym etapie gdyż teraz mamy możliwość mega dobrej zabawy podczas odsłuchu jego twórczości poprzez aplikacje stremingowe oraz korzystanie z uroków koncertów biorąc pod uwagę fakt, że CoVID-19 się ustabilizował. 

Jakie tematy porusza Tede w tej, że relacji ? Następujące : SPORT, QUO-VADIS, wystąpienie naszego prezydenta w chellengu podjął się bardzo grubej Tezy - Co gdyby Tadeusz Rydzyk skończył ten RAP-Test i wiele innych. Ja jako prosty pisarz w pewnym momencie zwariowałem od napływu dziwnych wniosków, ale co zrobisz Artysta przecież.

Wyraża swoje niezadowolenie również na temat promowania swojej kampanii wyborczej poprzez takie akcje charytatywne, z czym ja się akurat nie zgodzę - Osobiście uważam, że to bardzo dobre posunięcie ze strony Prezydenta Andrzeja Dudy aby dotrzeć przez tą akcję do wielu młodych polaków, którzy często gęsto omijają informację ważne dla ich dalszej przyszłości, zgromadzenia w kuluarach sejmowych także reasumując jak dla mnie sztab wyborczy popełnił przemyślany ruch, który może w jakimś stopniu przybliży młodych do szerszego, brania udziału w życiu polityczno-społecznym bo przecież to ONI młodzi będą Pracować, Żyć i Rozwijać nasz Kraj chyba, że każdy chcę wyjechać wtedy nie czytajcie Tego Artykułu.

Orginal wiadmości, trendy, ploty i inne gramoty z Polski i Świata inaczej Twetrush.pl | Prawdziwa Gazeta | Twoje śmieci // twetrush.com

bottom of page