top of page
news and x playing together

Welcome
to the only Polish newspaper

Original_edited.jpg
Zrzut ekranu 2023-09-3 o 22.37_edited.jp

pamiętaj, jeśli znalazłeś się x w tym miejscu i odkrywasz tajemnice skrywane przez ludzi kierujących tą planetą. twetru.com prezentuje r żne treści poprzez porady dnia codziennego po spekulacje inwestycyjne - nigdy nie kieruj się tymi wskazówkami to tylko osobiste domysły garstki tych co p swą sztukę tworzą piórem - chodzi o teksty.

#mems #ciekawostka 

Najlepszy prezent już dotarł pod moją choinkę. powoli zaczynam testować i sprawdzać możliwości nowego Pixela 8.

w przyszłości okaże się czy ten telefon ma szanse konkurować z innymi wiodącymi markami na rynku smartphone.

IMG20231223125207_edited.jpg

lets's go

#mems #ciekawostka #pixel8 vs #iPhone13Pro

chcielibyśmy porównać jakość zdjęć wykonanych w porze nocnej telefonami dwóch konkurencyjnych marek w Stanach Zjednoczonych.

IMG-20231226-WA0006.jpg

#iPhone #13 #pro.

#google #pixel #8

PXL_20231226_004341929.NIGHT.jpg

myślę, że flagowy pixel musi spędzić jeszcze kilkaset godzin w labolatorium nad dopracowaniem technologi fotograficznej aby dorównać do podobnego poziomu jaki prezentuje apple, ale nie ma się co dziwić, ponieważ - 

Google tworzy #smartphone od 2016 roku, a pionier w tej dziedzinie od 2007 więc sami rozumiecie. 

#mem #ciekawostka

United States of America na własne życzenie stworzyła swoje "chińskie dziecko", któremu przekazała cała technologię, którą wymyśliły na początku 2000 roku.

cały plan polegał na obniżeniu kosztów i zwiększeniu zysków do maximum.

Chińczycy wykorzystali to na swój sposób i mając na swoim terenie dostęp do planów, technologi i procesu pt. jak krok po kroku stworzyć smartphone - w tym momencie  ich wachlarz produktów jest tak zróżnicowany począwszy od ceny kończąc na parametrach. 

Image by Slejven Djurakovic
Image by Sebastian Bednarek
Image by Leonie Clough
Produkcja napełniania wodą

Uważam, że w tej grze jeśli nie stworzysz więźi oraz nie rozkochasz  klienta w swoim produkcie  tak jak zrobił to Steve Jobs to życzę powodzenia Ameryce, bo coś czuję, że Tanie Samochody z Chin zniszczą Germańskie Imperium Auto-motiv i bardzo dobrze, bo Niemcy nie chcą się podzielić pieniędzmi, a ja nie potrzebuje dużo - więc Stwórca(bóg) w przyszłości ich ukarze za to, że są samolubni pomimo wyrządzonych krzywd innym ludziom.

Nie rozumiem jak można być tego typu Człowiekiem, masz więcej niż potrzebujesz ale nie chcesz się podzielić...

#mems #ciekawostka #bundeslig #2014/2015

Sprawdźmy czy wartość rynkowa Polskiego Piłkarza w przeszłości nie była specjalnie zaniżana przez działaczy UEFA, po to aby latami deklasować Polskiego Sportowca - gdyż wszyscy zdają sobie sprawę, że może się już nie pojawić tego typu wychowanek pochodzenia Polskiego. 

Zrzut ekranu 2023-12-28 o 20.47.57.png

Spójrzcie Robert Lewandowski w sezonie 2014/2015 największą bramko-szczelność prezentował w drugiej połowie sezonu od 19 do 27 kolejki Niemieckiej Bundeslig.

W ogólnej Klasyfikacji uplasował się na miejscu 3.

#mem #ciekawostka #bundeslig #2015/2016

W sezonie 2015/2016 Robert Lewandowski grający w Bayern München czyli niemieckim wielokrotnym mistrzem Bawarii uczestniczył także w Turnieju Ligi Mistrzów.

Zrzut ekranu 2023-12-29 o 14.04.24.png

#lewy w całym turnieju zdobył 9 bramek podczas 12 spotkań turnieju. dochodząc do  półfinałów, w którym zmierzyli sięz hiszpańskim Atletico Madrid odpadli z rezultatem 3-1 honorową bramkę zdobył #robert #lewandowski.

#mems #ciekawostka #Mr. Elon #x #could

Pan Elon Musk zablokował mój dostęp do nowego serwisu, który niedawno wykupił za kilka milionów.

Czyżby jeden z najpotężniejszych Matów tej Planety, chciałby zatrzymać tylko dla siebie analizy serwisu #twetru

Zrzut ekranu 2023-12-29 o 15.06.59.png
PXL_20231229_112034854_edited.jpg

ogólnie wszystko zdaje się być tak jak zwykle - piękne  błękitne niebo, a na nim kłębią się stosy chmur.

Lecz jeśli ktoś wysyła CI "SMS" to na pewno nie w takim stylu jak Mr. Elon Musk - przecież, każdy może sobie malować w dowolnym miejscu na Globie ZNAK X poprzez ruch Samolotów Pasażerskich.

#mem #ciekawostka #seria #dokumentalna #mit #rl9

kolejnym ciekawym aspektem w piłce nożnej, na który powinniśmy zwracać uwagę to tak zwana 

" OSTROŚĆ NA MURAWIE ".

Zrzut ekranu 2023-12-30 o 16.05_edited.j

Jeśli zawodnik gra zbyt agresywnie i przez cały sezon zdobywa zbyt dużą ilość żółtych kartek, wówczas należy się zastanowić nad rozwiązaniem tego problemu u piłkarza.

Jednak jak widzimy #Robert już na początku swojej kariery prezentował "czystą Grę", jesteście ciekawi jak to wyglądało podczas kontraktu w Niemieckiej Bundeslig ?  

#mem #ciekawostka #seria #dokumentalna #mit #rl9

zanim przebrniemy się przez całą karierę #roberta #lewandowskiego - odetchnijmy, złapmy oddech na krótką chwilę i posłuchajmy w aplikacji YouTube music....

Screenshot_20231230-162624~2.png
Zrzut ekranu 2023-12-30 o 17.04_edited.jpg

jednego z utworów, w którym #lewy brał udział jako ktoś  w rodzaju producenta wykonawczego - dokładnie nie wiem na czym ten ruch marketingowy miał polegać więc posłuchajcie.

Powstały dwie wersje tego utworu - zwykła oraz Remix w wykonaniu poznańskiego rapera Gurala.

#mems #ciekawostka #biznes #bez #agro

w naturalnych warunkach  ten eksperyment jest trudny abyśmy byli w stanie go wykonać.

pewna teoria  pojawiła się wokół  pewnego przemyślenia, a otóż doświadczeń dotyczących zmian w poszczególnych  regionach, w których istnieje możliwość oddziaływania na pogodę.

Image by Vitor Monthay

pytanie brzmi -

w jaki sposób warunki atmosferyczne to znaczy załóżmy pewien schemat występowania w przyrodzie pewnych zjawisk atmosferycznych czyli ::

"typu (1) : 3 dni mrozu około ( -1/<14), "typu (2)" trzy dni dodatniej temp. (+1/9) następnie powtarzamy ten schemat przez kolejnych dziewiętnaście dni łącznie."

 

Jak sądzisz jaki wpływ odegrają tego typu wachania temperatur ? Jak to wpłynie na poszczególną uprawę polową w danym roku ?

np. (rzepaki, pszenice, jęczmień, żyto ).

#mem #ciekawostka 

Kogo nominuje do zostania Sportowcem roku 2023  w plebiscycie " przeglądu sportowego " 

Image by Miles Peacock

Bardzo możliwe, że tytuł dostanie Iga świątek lecz głos od naszego serwisu wędruje do Krzysztofa Chmielewskiego - dyscyplina pływanie.

#mem #ciekawostka 

Co wy możecie wiedzieć o talencie, ciężkiej pracy i trudach dorastania w biednych dzielnicach, kiedy na gwiazdkę marzyliście o nowych Korkach - tak jak w przypadku Cristiano.

Image by Leo Sokolovsky
Image by Portuguese Gravity

a twoi rodzice spełnili go dla ciebie, choć nigdy nie przypuszczali, że staniesz się jednym z tych piłkarzy, którzy w przyszłości będą prezentowali się obok najznamienitszych zawodników w historii futbolu

-------------------------------------------------------------------------------------.

dziś dzieciaki, którzy pragną zostać piłkarzami to jeśli ich rodzice nie mają tylu pieniędzy aby pokryć koszta od treningów po menadżera od najmłodszych lat to nawet mając ogromny talent to jest to praktycznie nie możliwe,..

#mems #ciekawostka #north Korea / #RuSSIA

władca z Północnej Korei postanowił zarobić na przemyśle militarnym, w którego arsenale oprócz broni atomowej pojawiają się również różnego rodzaju rakiety bliskiego i dalekiego zasięgu. 

nie chcę usprawiedliwiać władcy jakim jest  #Kim Dzong Un,

ale spójrzmy na te decyzje ze strony przedsiębiorczego władcy.

Image by Mathew Schwartz
Image by Michael Afonso
Image by Kelen Loewen
Image by Andrea De Santis

Jeśli z obu stron granicznych czyli chińskiej oraz Południowo koreańskiej zasypują cię produkty różnego typu to jest to zrozumiałe, że już nie uda Ci się dogonić takich firm jak LG lub Samsung.

 mądry władca sprzedaje to co był w stanie samodzielnie wyprodukować.

Patrząc na przeszłość to wniosek jest tego typu : 

" wojny tworzyły marki, które dorobiły się na krzywdzie ludzkiej " - tak było od zalania dziejów więc albo zaczniesz grać jak twoi rywale albo twoje państwo powtórzy scenariusz z lat : 

"1950–1953"

#mem #ciekawostka #pixel8 #opinia #mankamenty

brak w zestawie wtyczki do kontaktu, co znacznie utrudnia użytkownikowi pierwsze naładowanie telefonu.

PXL_20231225_093109374.jpg

musiałem kombinować, szukać wtyczki co strasznie mnie odrzuciło. podejrzewam, że starsza osoba, kupująca tego rodzaju telefon bez wtyczki umożliwiającej ładowanie w kontakcie byłaby troszeczkę zniesmaczona telefonem za ponad 3000 tyś zł.

#mems #ciekawostka #pixel 8 vs #iPhone 13 Pro

chcielibyśmy porównać jakość zdjęć wykonanych w porze nocnej telefonami dwóch konkurencyjnych marek w Stanach Zjednoczonych.

IMG-20231226-WA0001.jpg

#iPhone #13 #pro.

#google #pixel #8

PXL_20231226_004425969.NIGHT~2.jpg

modele, które użyto w teście : Google pixel 8 vs iPhone 13 pro. 

spodziewam się, że z dni na dzień nie uda nam się pokonać Apple ale bardziej martwiłbym się o produkty, które wychodzą z chińskich fabryk aniżeli ugryzione jabłko.

#mems #ciekawostka

chcielibyśmy porównać jakość zdjęć wykonanych w porze nocnej telefonami dwóch konkurencyjnych marek w Stanach Zjednoczonych.

IMG-20231226-WA0000.jpg

#iPhone #13 #pro.

#google #pixel #8

PXL_20231226_003911025.NIGHT.jpg

z moich obserwacji iPhone 13 pro bardziej rozświetla punkty świetlne i nadaje im pomarańczową poświatę, a co do pixela 8 wydaje mi się, że kolory, które w nim występują są bardziej naturalne.

Powiem szczerze, że w tym teście równie dobrze wypadły oba smartphone lecz pamiętajmy, że w tym benchmarku produkty, które zostały użyte pochodzą z roku 2021 (iPhone 13pro) oraz 2023 (Google Pixel 8).

#mem #ciekawostka

dlaczego już nie kupuje odzieży w galeriach handlowych ? 

od kilku lat wszystkie swoje ciuchu począwszy od butów skończywszy na czapkach zostały zakupione w sieci.

Screenshot_20231228-214402.png
Image by Mika Baumeister
PXL_20231228_164534453.jpg
PXL_20231228_164755315.NIGHT.jpg

oprócz czasu, który mogę zaoszczędzić głównym czynnikiem są promocyjne ceny oraz unikatowe perełki, których nie byłem w stanie wypatrzyć w markowych sklepach galerii handlowych.

#mems #ciekawostka #dfb #pokal #2017/2018 

"oh no, the Pole is the best again"..#you #want #more ?

Czym jest turniej skrywany pod nazwą  " DFB POKAL " ?

jest to nic innego jak skrót od nazwy pucharu niemiec.

Robert Lewandowski również brał w nim udział, a więc sprawdźmy z jakim rezultatem skończyła się ta potyczka.

Zrzut ekranu 2023-12-29 o 14.52.01.png

powiem wam szczerze, że nigdy nie miałem czasu śledzić dogłębnie osiągnieć Roberta to ciężka praca, ale porównując sezon za sezonem kiedy to #lewy grał w Niemczech dochodzę do wniosku, że miano legendy jest w zasięgu ręki tego zawodnika. 

Spójrzmy na statystyki w każdym turnieju liczba bramek jest imponująca - 6 meczy 6 bramek

#mem #ciekawostka #seria #dokumentalna #mit #rl9

zacznijmy od początku kariery piłkarskiej Roberta Lewandowskiego, który rozpoczął profesjonalną grę w 2007 roku w klubie jakim jest Znicz Pruszków.

Zrzut ekranu 2023-12-29 o 18.03_edited.jpg

Rywalem Znicza była drużyna pelikan-ów Łowicz.

 #lewy rozegrał całe 90 min oraz w swoim ligowym debiucie praktycznie w samej końcówce spotkania  zaliczył zwycięski rajd w Pole karne rywala tym samym pieczętując zwycięski wynik na dwa do zera. (2-0)

#mems #ciekawostka #a #name #worth #millions #afif

znajomy doprowadził mnie do ciekawej konkluzji opierające się o tematykę sportowych gier video. 

Jakim trzeba być piłkarzem aby zdobyć zaszczyt bycia częścią promocji w nowej " FC 24 ".

Image by Guglielmo Basile
Image by Roger Ce

obejrzałem jedną z recenzji na której jednym z dwóch piłkarzy, których dostrzegłem był zawodnik z numerem 5 grający na pozycji pomocnika - aktualnie klub real madrid : 

#Jude #Bellingham

#mem #ciekawostka #seria #dokumentalna

Co zrobić aby zespół TweTru.com wybrał Cię z pośród setek tysięcy innych piłkarzy, a następnie abyś Ty sam stał się jak #Lewy czyli zostania legendą zapisaną na kartach historii.

-30122023_164757_edited.jpg
Zrzut ekranu 2023-12-29 o 14.52.01.png

Musisz być zawodnikiem grający minimum w 1 lidze, odnoszącym sukcesy - pozycja, na której grasz jest bez znaczenia ważne abyś miał chęć dalszego rozwoju na arenie między-narodowej.

Ostatnim warunkiem jest posiadanie środków finansowych, które pomogą naszym analityką w budowie swoich planów.

#mems #ciekawostka #seria #dokumentalna #rl9

sugerując się portalem, który umieścił Robert #lewandowski na swojej stronie.

Redakcja twetru.com zmienia " starocie "  w nowoczesne karty informacyjne -

ponieważ są lepiej przyswajalne przez młodzież i nadają nową rynkową wartość marketingową danego zawodnika.

Zrzut ekranu 2023-12-30 o 17.48.57.png

Biorąc pod uwagę dane - #lewy grając jeszcze w Polskich klubach od samego początku potrafił być " kuriozalnie " niebezpieczny w polu karnym. 

Statystyki mówią, że podczas gry w Polskich Klubach w przeciągu 3 sezonów - królem strzelców został aż dwu krotnie (2)  w sezonach

07/08 oraz 09/10.

#mem #ciekawostka 

How much do you think the documentary series for #cr7 costs ?

Image by Colin + Meg

Interested ?  I think the price of such a package will not exceed $10,000.

#mems #ciekawostka

Jak sądzisz czy posiadając majątek warty blisko 500 mln $, to kwota rzędu 10 000 $ to zbyt wygórowana cena ?

CRISTIANO RONALDO -06012024_200040.jpg

Moim zdaniem za szczegółowe analizy, które zostały opracowane specjalnie pod zawodnika pochodzącego z Portugalii to jak za darmo.

#mem #ciekawostka 

dziś spoglądając na jakich postaciach zarabia amerykański YouTube oraz telewizja w Polsce to wydaje mi się, że to jakiś żart.

Image by Javier Miranda

Nie będę porównywać tu wszystkich bo nie mam czasu, ale postaw się w mojej sytuacji jeśli Polski YouTube wypromował dziewczynę, która zasłynęła z pewnych wydarzeń w jednym z amerykańskich autobusów -

to róbcie sobie sami ten Polski narybek gwiazd - oglądając podsumowanie " polskiego Youtube 2023 " według kanału #zdvpy  to mam wrażenie, że gorszej żenady nie było.

bottom of page