top of page

#mems #ciekawostka #patent #na #starość #lecisz #ze #mną #panie #jacku ?

niebawem obejrzycie aktualizację projektu, który powstał jako pierwszy - można go nazwać pionierem, który zapoczątkował dalsze losy tej aplikacji.

nie twierdzę, że to sztos ale od czegoś każdy zaczynał.

Zrzut ekranu 2023-08-2 o 20.43_edited.jp

a jeśli macie ochotę zobaczyć jaką metamorfozę przechodzi ta aplikacja z każdym nowym projektem, to przedsmak tego możecie ujrzeć na płycie pt. " klepsydra" - to namiastka tego co pokaże nam " KEPTN "...

Zrzut ekranu 2023-08-2 o 20.48.20.png

#mem #ciekawostka

jak już rozmawiamy szczerze w atmosferze  niczym podczas obchodów święta dziękczynienia.

jak sądzisz ile zarabia średnio Google w czasie jednej sekundy i jakie są średnie zarobki.

Zrzut ekranu 2023-08-6 o 08.06_edited.jp
CD_edited_edited.png
Zrzut ekranu 2023-08-6 o 08.10.24.png

według wyszukiwarki Google jest to kwota około 20 mln dolarów, ponad to średnie zarobki w tej firmie oscylują w przedziale od 40 do  280 tysięcy dolarów rocznie.

oczywiście ja nie jestem pazerny i jeśli zarabiałbym około 144 000 tysięcy dolarów rocznie byłbym bardzo szczęśliwy, choć na początku drogi pewnie rozpocznę od 40 tysięcy dolarów rocznie co i tak będzie sukcesem :)

#mems #ciekawostka

społeczeństwo ziemian staje się coraz bardziej przepraszam za określenie durne.

oprócz tego, że codziennie spędzają czas na scrolowaniu social-medii, w których zazwyczaj jest to samo czyli 80 % rozbieranych dziewczyn i 20% przydatnych informacji.

 

Zrzut ekranu 2023-08-6 o 09.04_edited.jp

teraz ta cywilizacja zaszła tak daleko, że postanowiła płacić waszym córką za nagie, pół-nagie zdjęcia wrzucane poprzez only-fans. 

fajnie, że ktoś sobie zarabia na takich ludziach lecz takie aplikacje robią z dziewczyn online - nałożnice.

prostytucja przez telefon albo ja zwariowałem albo wy.

jaki sens widzi w tym mężczyzna aby kupować abonament i oglądać nagie zdjęcia koleżanek, skoro są serwisy porn ?

 proszę o odpowiedź jakie doznania daje tego rodzaju subskrypcja ? 

#mem #ciekawostka

wybierając nasz serwis masz pewność, że zespół w składzie jednej osoby podejdzie do twojego zlecenia z pełnym profesjonalizmem.

IMG_4032_edited_edited_edited_edited.png
IMG_4030_edited.png
IMG_4029.PNG

twetru gwarantuje, że nie korzystamy z powyższych narzędzi, które tworzą tekst przy użyciu sztucznej inteligencji. jest to haniebny czyn oraz działa niekorzystnie w realiach naszej polityki biznesowej.

wszystko co powstaje w tym atelier wykonywane jest ręcznie.

#mem #ciekawostka

jak myślicie jaki areał gospodarczy posiada jeden z najsilniejszych ludzi na ziemi ? 

tym razem Mariusz " Pudzian '' pudzianowski pojawia się w Roli rolnika.

IMG_3986_edited.jpg

zródło : grafika Facebook.com

tutaj widzimy jedno z pól na którym "Pudzian" hoduje ekologiczne wiśnie lub czereśnie.

#mems #ciekawostka

kiedy wiesz, że twój schemat biznesowy sprawdzi się w stanach zjednoczonych i aktualnie testowany jest przez jedną z konkurencyjnych firm.

Zrzut ekranu 2023-08-6 o 07.15_edited.pn

szkoda tylko, że nie urodziłem się Amerykaninem - bo coś czuje, że w najlepszym wypadku mógłbym skończyć w garażu Google.  

Stany Zjednoczone jednak widzą wszystko - nawet pomysł gdzieś na krańcu Świata - są w stanie wychaczyć.

firma genius zdążyła już wybrać dostawcę plików multimedialnych !

Zielone jabłka
Zrzut ekranu 2023-08-6 o 07.42.46.png
Zrzut ekranu 2023-08-6 o 07.40_edited.jp

#mem #ciekawostka

ukraina najbogatsza od 12 lat.

rezerwy w ich skarbcu diametralnie wzrosły od kiedy zostali zaatakowani przez federację Rosyjską.

Krzywa górę

wszystko można wytłumaczyć pamiętając, że wszystkie te działania przecież nie są zaplanowane. stało się tak dlatego, że jesteśmy lepszymi ludźmi niż w 1939 i teraz ludzie pomagają słabszemu nie zostawiając go na pastwę losu. 

Ludzie stają się bardziej życzliwi i pomocni na planecie ziemia.

#mems #ciekawostka #projekt #lasy

jak pobudzić polską gospodarkę aby odbudować jej potencjał na wzór kiedy to polska produkowała ważne, cenne i potrzebne surowce dla innych państw.

 

KOSZTA NIEWIELKIE - wystarczy zaangażowanie w odbudowę tego kraju w każdy możliwy sposób.

Zrzut ekranu 2023-08-6 o 11.33.27.png
Zrzut ekranu 2023-08-6 o 11.52.35.png
IMG_3995_edited.jpg

jednym z takich pomysłów jest odbudowa segmentu grzybiarskiego dokładnie chodzi o trufle białą i czarną.

aby ten pomysł wypalił potrzebna jest pomoc służb leśnych ora wdrążenia programu rządowego, który będzie odtwarzał hodowlę w odpowiednio przygotowanych lasach w polsce.

#mems #ciekawostka #projekt

w analizie rynku brane były losowe artykuły z dnia 11.08.23.

Onet : 51 % / wp : 29 % twetru : 74 %

Zrzut ekranu 2023-08-12 o 03_edited.jpg
IMG_4034_edited.jpg
IMG_4033_edited.jpg

tutaj przykład odnośnie poziomu na jakim są artykuły konkurencji oraz jak moje nowe teksty wygrywają z mającymi wieloletni staż w segmencie #news #artikel zawodowymi "pisarzami".

#mems #ciekawostka

szykujesz przyjęcie, wesele, urodziny lub po prostu zwykłą imprezkę na której są goście, jedzenie, muzyka i wszystko to co  Ty sobie wymyślisz ? 

IMG_4039.PNG
Zrzut ekranu 2023-08-12 o 7.50_edited.jp
IMG_4044_edited.jpg

dobrze wiem co może Ci się przydać - spójrz na mema i pobierz sobie wizytówkę tej pani zajmującej się wszystkim tym co kojarzy Ci się z kwiatami, wystrojem i aranżacją dopasowaną do twoich różnistych upodobań.

#mem #ciekawostka

sztuczna inteligencja to zapowiedź pełnej robotyki, która przyczyni się do olbrzymiego rozwoju technologii lecz co za tym idzie ludzie przestaną być potrzebni i za około sto lat'y większość z nich straci pracę.

Zrzut ekranu 2023-08-18 o 18.41.31.png
IMG_4032_edited_edited_edited_edited.png
Zrzut ekranu 2023-08-18 o 18.40.47.png

zródło : grafika Google.com

w filmie pt. "matrix" padają słowa tego typu : "koniec świata zacznie się od wprowadzenia na rynek sztucznej inteligencji.." w 2023 roku do użytku publicznego zostaje oddana aplikacja, która ma za zadanie nauczyć się od ludzi wszystkich ich nawyków, uczuć, potrzeb.. - 

sam zobaczysz...

#mem #ciekawostka

sztuczna inteligencja nie wierzysz ? kilka przykładów z życia : samochody, które same kierują, kasy samoobsługowe, wyniki badań - komputer sam określi na co jesteś chory i jakie leczenie zastosować i najlepsze już wkrótce w najpotężniejszej armii świata - żołnierze roboty -

Zrzut ekranu 2023-08-18 o 18.59.11.png
IMG_4032_edited_edited_edited_edited.png
robot

jeśli powierzymy podejmowanie decyzji maszyną ludzkość sama się wykończy. fabryki napędzane przez roboty przyczynią się do zmniejszenia potrzebnych tam rąk ludzkich, następnie ludzie zaczną głodować po czym nastąpi okradanie sklepów i walka uliczna -której rząd nie zdoła opanować - wybuchnie chaos. kolejny krok to zniszczenie większości populacji tak aby dla wszystkich starczyło miejsc pracy - maszyny to apokalipsa.

#mems #ciekawostka

wszystkie aplikacje, serwisy i firmy korzystające lub zbierające dane na poczet koniunktury związanej z sztuczną inteligencja np. chat gpt.

Pokój na świecie

powinny być zgłoszone do instytucji zajmującej się badaniami nad wdrożeniem nowych technologi aby ludzie czuli się bezpiecznie na planecie ziemia.

#mems #ciekawostka

czy oczernianie poszczególnych partii za ich afery, które towarzyszyły im po dwóch stronach barykady to propozycja zmian ?

 czyli pis na po / po na pis.

jak sądzisz, jeśli rząd amerykański czytał o tych ludziach tego rodzaju zarzuty, to czy amerykanie traktują tych ludzi poważnie ?

nie sądzisz, że pobranie  z banku twojej gotówki w wysokości 100 000 tysięcy może być kłopotliwe ? 

Frytki z keczupem
Doctor ' s Clinic

zródło : grafika Google.com

moim skromnym zdaniem rząd amerykański jeśli nie miałby interesu biznesowego z naszym krajem to nawet nie zamieniłby z tymi ludźmi kilku słów na ulicy w wolnym czasie.

nie będę tu pisał o przekrętach tych dwóch partii, ponieważ mój poziom dyskusji nie zniża się do tak dennego poziomu

wyróżnimy tu zaledwie dwie afery, w których brały udział

PIS ORAZ PO.

pis zaniedbanie w sprawie respiratorów wartych 160 mln, a co do po to niedopilnowanie wypłynięcia 851 mln w sprawie amber gold.

zajmijcie się programem zmian tak aby polak idący do Lidla miał na tyle gotówki aby w ciągu miesiąca mógł wyżywić rodzinę kupując np. 

1 kg mięsa wieprzowego mielonego w bieżącej cenie około 20zł. 

jak myślisz ile mięsnych obiadów zje 3 osobowa rodzina ?

#mem #ciekawostka

nawet jeśli dotychczasowy rząd wypełniłby wszystkie wskazania UE aby otrzymać plan KPO to powiem wam jedno..

spójrz co się dzieje wokół Ciebie.

pieniądze

i tak polska nie otrzymałaby tych funduszy.

przecież to logiczne, że te pieniądze Polska otrzyma tylko wtedy kiedy to zwierzchnicy UE mieliby w tym kraju swoich ludzi - dzięki czemu w łatwy sposób mogliby kontrolować państwo polskie przez wpływowych Polityków przeciwników PIS-u.

#mem #ciekawostka

jak niszczyć wrogą gospodarkę i budować swoją pozycje na rynkach światowych ? jednym z idealnych przykładów jest państwo produkujące motory - österreich ;)

IMG_4080_edited.jpg

widać, że nauczyli się strategi, którą budowała rzesza i była w tym naprawdę doskonała. pewna historia mówi, że w latach 1990-95 motocykle firmy Husaberg były tak dobre, że Ktm przegrywał wyścigi przez co koncer zdenerwował się tak bardzo, że wykupił całą firmę po czym przestał finansować produkcje tych maszyn.

to mój koń ! ;) #heehi

#mems #ciekawostka 

zdaniem wielu polaków w Polsce, koszta utrzymania straży miejskiej są zbyt duże. zajmują się oni głównie blokowaniem kół i spacerowaniem. parkingi w niektórych lokalizacjach są przepełnione, i nie przystosowane do sytuacji, że każdy członek rodziny ma dziś samochód.

Image by William Mazur

według normalnych ludzi wydatek rzędu 20 mln, 30, a czasem i 120 mln rocznie w poszczególnych miastach to strata pieniędzy. równie dobrze pieniądze te można inwestować w Policję ponieważ zakres obowiązków straży miejskiej to jakaś kpina. 

to chyba logiczne, że nikt specjalnie nie prakuje na zakazie ale jak nie ma miejsca to gdzie ma zaparkować na drzewie ?

#mems #ciekawostka #polacy #budzić się ! #gazeta #mi ! gdzie ta Polska ? 

posłuchaj uważnie bo w TV tego nie usłyszysz.

kojarzysz firmę Ringier Axel Springer? udziały w tej firmie mają : NIEMCY, AMERYKANIE, KANADYJCZYCY oraz Szwajcarzy.

czytaj dalej to zrozumiesz na czym polega plan KPO.

[ screen dotyczy ONET holding ]

Zrzut ekranu 2023-08-26 o 12.07.17.png

ta firma jest w posiadaniu np. : onet.pl, noiz, plejadanewsweek, fakt, jak dojadęForbes, AutoŚwiat, opineo, sympatia i wiele innych.

media, które kontrolują, co za tym idzie informacje które czytasz są przygotowane tak aby tobą sterować -. firma działa również w następujących państwach:

Węgry, Słowacja, Serbia, Estonia, Litwa, Łotwa.

#mem #ciekawostka

pewien przyszły minister, który omamił rolników już niebawem będzie posłem, ponieważ startuje z pierwszego miejsca. postanowiłem sprawdzić jego program chcecie usłyszeć jak pomoże Polskim gospodarzą ? 

Image by Jaromír Kavan

u mnie dostalibyście  dofinansowanie do polskiego siewnika - przyda się prawda ?? rolnik potrzebuje tego typu sprzęt. 

ten pan zaproponował, myślałem, że to żart bo on sam jest rolnikiem to wydaje mi się, że powinien wiedzieć co potrzeba na gospodarstwie, zgadza się ? czy nie ?

teraz najlepsze w głównych propozycja wymienia się : ulepszenie etykiet i dodanie dodatkowej informacji mówiącej o pochodzeniu produktu spożywczo-rolnego.

tylko, że większość producentów już dodaje takie znaczki. 

posła możecie z niego zrobić, ale proszę was Rolnicy nie pozwólcie mu zbliżyć się do ministerstwa rolnictwa.

( posłuchaj bo ja ze wsi, a nie wierzę..)

#mem #ciekawostka #patrzę 

TWETRU.COM PREZENTUJE WYKRESY PRZYPUSZCZALNYCH WYNIKÓW WYBORÓW W ROKU 2023.

EFEKT PRAWDOPODOBIEŃSTWA TO BAZA MATERIAŁÓW, ANALIZ ORAZ DOMYSŁÓW ZBIERANYCH PRZEZ GRONO SPECIALISTÓW DO POCZĄTKU WRZEŚNIA (1.09)* 2023 ROKU.

Zrzut ekranu 2023-08-27 o 06.57_edited.j

bez względów na nadchodzący wybór polaków - Mur tak jak stoi będzie stał !

to nie jest miejsce gdzie  najpierw jedna władza buduje coś za około 2mld zł, a później kolejni intelektualiści chcą rozbierać coś co jest potrzebne podobnie jak mur na granicy 

     usa / meksyk

#mems #ciekawostka #nowe #przemyślenia

wojna w Afganistanie, w której brali udział Talibowie walczący z Afgańczykami pomijając już siły zbrojne USA oraz ZSRR.

zastanówmy się jeśli utrzymanie armii to spore koszta jak sądzicie skąd przez tak długi okres czasu garstka wojowników była w stanie zarządzać tego rodzaju przedsięwzięciem.

Zrzut ekranu 2023-09-2 o 18.00.53.png

niewidzialna Saudyjska szabla - kupując ropę od Saudyjczychów lub Rosjan - pamiętaj każdy z nich generował wojnę lecz jedni brali w niej udział, a drudzy byli jej zapleczem.

z dokumentów amerykańskiego wywiadu oraz analizy dziennikarskich faktów historycznych wynika, że poprzez różne podmioty(firmy) pochodzące z Arabii Saudyjskiej - firmy te finansowały działania zbrojne na rzecz Talibów. 

pamiętajmy, przecież, że swego czasu w Arabii zaraz po rodzinie królewskiej jedno z najważniejszych nazwisk brzmi "BIN LADEN"...

 

bottom of page